Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor - upgrade v notebooku

Dobrý den chci se zeptat jaký byste mi doporučil procesor AMD když teď ve starším notebooku (7 let starý) mám procesor AMD E-300 a 4GB RAM

Ještě jednou založíš stejnej dotaz a dostaneš BAN. (Prasak)
Změna předmětu, původně: Procesor (Prasak)

Řešení:

Tam není možná výmena procesora, CPU je napevno, nikoliv v sockete. Ostatne ten šrot je už stejne v stave, že sa doň neoplatí investovať ani korunu. Radeji našetriť na nový notebook.

Dobrý den,

Nepíšete ani model notebooku, nie len že bežne vo vätšine notebook nejde procesor vymeniť, ale navyše i kdyby ste náhodou mali model s vymenitelným ntb, nevieme Vám poradiť, keďže netušíme aký máte notebook, pretože netušíme čo je a čo není kompatibilné s doskou v nem. Ale obávam se že procesor nevymeníte. Pri takomto starčekovi je navyše nezmysel čokoľvek doň investovať. Kúpite procesor, o deň odíde základná doska, a procesor si môžete vyložiť na poličku ako dekoráciu.