Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odpájanie a niekedy pripojenie k routru,wifi

Ahoj,notebook Lenovo G 500,os Windows 10 home,1903.Posledné 2 týždne ma z ničoho nič odpojí a samovoľne pripojí k wifi.Niekedy sa musím ručne pripojiť.Dolu ked kliknem na ikonu siete a tam dám pripojiť,od nedele sa mi stalo už 4 razy.Minúlý týždeň som nerátal.Zariadenie kôli šetreniu energie to mám vyp.Aktualizoval som ovládač,ale aj ten ako vypadá ma samovoľne odpojí a pripojí k netu,je to asi sekundu odpojí-pripojí.Firmware v routri mám najnovší.Router je TP Link TLWR841N.Notebook je nastavený na režim spánku,aj dnes po prebudení notebooku som bol odpojený od netu a pritom viem že som sa neodpájal,musel som sa ručne pripojiť.Router je starý 4 roky.Pekný deň.Či sa to deje aj cez kábel,netuším ešte som neskúšal.K wifi mám ešte pripijený tablet,ktorý som kúpil pred pol rokom Huawei MediaPad T3 10.Tam som problém nezaznamenal.Ono asi vyskúšam ked ma odpojí od wifi,routra či ma odpojilo aj na tablete,to ma nenapdlo.Či ma neodpája len na notebooku

max týden tu byl někdo s tím samým, taky verze 1903.
o instalaci systému nevíme nic, kromě toho, že speciálně ty tu máš neustále nějaký problém.

Firmware v routri mám najnovší.Router je TP Link TLWR841N

to je ti houby platné, tplink už staré routery nepodporuje.
o kvalitě signálu u sebe v brlohu nepíšeš nic, screen je sprosté slovo.
inssider: http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html

Odinštaluj AV, vypni Firewall, vymaž údaje v súbore Hosts, vypni Defender.

Nešpekuluj s novými, novšími, najnovšími ovládačmi.

Z bútovacieho ISO W10 x64 1903, sprav čistú inštaláciu.

Najprv použi nástroj: Diskpart.exe - Clean - set Active - Ntfs.
Počas čistej inštalácie sa pripoj napevno káblom k modemu.
Nechaj Windows pracovať na ovladačoch, až následne skontroluj čipset, lan u svojho výrobcu HW.

Wifi heslo k domácej sieti si nastav vo Windows až po záplate W10.

Necpi do W10 AV, antispyware_malware ochrany, tuningy, čističe CCleaner, PrivaZer, IoBit a spol. turbo zrýchľovače, lebo ich nezvládaš.