Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AIDA64 - Hardware failture detected

Ahoj všem,

mám dotaz. Když hraju hry, tak se mi po určité době minimalizují bez možnosti se vrátit, ale na pozadí stále slyším jak střílím, běham, přebijím...

Přeinstaloval jsem windows, to nepomohlo. Tak jsem si stáhl AIDA64. Přikládám výsledek stability testu. Bohužel byl asi po minutě ukončen s hláškou Hardware failture detecte.

Jak mohu zjistit, která komponenta dělá problém.

Díky

Ještě dodám, v plné zátěži při testu má CPU teplotu 76°C a GPU 73°C.

SESTAVA:
AMD Ryzen 5 2600
MSI RX 480 Gaming X 8G
MSI A320M PRO-VH Plus
Kingston HyperX 8GB DDR4 2666MHz CL16 Fury black series
SSD Disk Patriot Burst 240GB
Seasonic SS-500ET-T3

Jako první bych stáhl memtest pro diagnostiku paměti. Musíš vytvořit bootovací fleshku.

Předpokládám by to mohlo být i přehříváním, to bys mohl ověřit tak, že z case odděláš dekl, strčíš k ní větřák a zkusíš hrát. Pokud hra pojede bez minimalizace dáš dekl zpátky a uvidíš.