Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nejde nabít

Ahoj, prosím o radu. Mám notebook/tablet (asus transformer t200). Na adapteru jsem mel popraskaný a ulomený ten konec ktarý se vkládá do netebooku. V pohode to i tak nejakou dobu nabijelo ale potom prestalo. Notebook se uplne vybil a ja koupil novy adater. Notebook vsak nyni vubec nereaguje a asi se ani nenabiji. Nereaguje vubec na nic. Je mozne ze doslo k nejakemu zkratu puvodnim spatnym adapterem? Mohla takto odejit zakladni deska? Nebo se poskodit nejak napajeni? Pripadne co s tim muze byt? Dekuji za rady

S notebokem se pravděpodobně nestalo nic. Zkus to, co psal Darkmin. Klidně to nechej i déle. Někdy se to odmítá začít nabíjet, pokud je baterie totálně vybitá. Uživatelsky odnímatelná asi není, že?
Adaptér je originální? Občas bývá problém, že to zařízení prostě jiný než originální adaptér nevezme.