Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcni Windows Update

Dobry den,

na Notebooku s Windows 8.1 neslo nic aktualizovat a byl z casti vadny disk. Vymenil jsem ho za SSD a nahral ciste Windows 8.1. Bohuzel vada naprosto stejna jak u predchoziho HDD. Kdyz dam aktualizaci, tedy Windows Update, neustale jen hleda a nikdy nic nenajde a hledat muze klidne cely den, ani chybu to neudela. Vtip je v tom, ze nenajde vlastne vubec nic: dam instalaci Net Framework, chce se pripojit na Windows server, jen nekonecne hleda a nic nenajde, opet bez erroru. Bohuzel i nove pripojeny USB zarizeni maji stejnou vady, tak se tam nic noveho nerozjede. Vzhledem k faktu, ze Windows jsou zcela nove (Windows Media Creation Tool) a disk taky novy, tak netusim, kde muze byt jeste vada. Samozrejme jsem zkusil se pripojit k netu jak pres Wifi, tak i pres kabel a to stejne. Zkusil jsem dat externi modem (Tp-link pres USB na UTP) a samozrejme vyhorim na ovladacich, ktere mi chce natahnout z Windows Update. Zkusim je jeste vzit ovladace na strankach vyrobce. Na internetu o tomto problemu neni zhola nic, jen rada: reseni pri potizich s Windows Update, program to projede, ukazalo mi to: chyba sluzby Windows Update opraveno, potize s instalaci nejnovejsich aktualizaci opraveno a service registration is missing opraveno a stejnak to nejede.

Budu rad za kazdou radu.

Dekuji moc.

EDIT:
zkusil jsem ten TP-link, nainstalovano, opet to stejne.
Zapomnel jsem dodat, ze v notebooku vsechno bezi co se tyce internetu (stahovani, prohlizec atp.)

Prvni co jsem zkusil, zda je to aktivovany, ano je. Puvodni HDD byl vymenen za SSD, aktivace probehla automaticky a je napsano: digitalni licence.
Koukal jsem i do Biosu, zda je spravne nastaveny cas, vse v poradku. Zkousel jsem i test rychlosti internetu na speedtestu, OK.
Ja fakt netusim proc to nejede.

Jen tak mimochodem, antivirem to taky neni, predtim nebyl zadny ihned po instalaci windows a stejnak ta aktualizace nesla, ani plug and plug na usb.

Ahoj, choď do núdzového režimu a otvor si CMD ako Administrátor. Zadaj tieto príkazy (jeden riadok, jeden príkaz)

net stop bits
net stop wuauserv
net stop appidsvc
net stop cryptsvc
Ren %systemroot%\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak
Ren %systemroot%\system32\catroot2 catroot2.bak

Následne reštartuj počítač.

Otvor si opäť CMD ako Administrátor a zadaj tieto príkazy: Opäť, jeden riadok je jeden príkaz.

net start bits
net start wuauserv
net start appidsvc
net start cryptsvc

Stiahni, a nainštaluj si následujúce Update-y: KB3173424 a KB3172614 (KB3173424 nainštaluj ako prvý). A Update si vyhľadaj podľa svojho OS. T.j ak máš x64 bit. systém, tak budeš hľadať x64. Ak x32, tak x32.

Reštartuj PC a skús vyhľadať aktualizácie.