Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace HP OfficeJet 7610 na Win10

Zdraví,

mám problém s instalací této tiskárny na Win 10. Stáhnu ovladače odsud: 5153789 a pak spustím instalaci. Vyberu připojení po Ethernetu, instalátor normálně najde tiskárnu v síti, vyberu jí a dám další. Instalace potom visí v bodě instaluji síťové tiskárny a skončí chybou, že nebylo možné nainstalovat a konec.

Poradíte někdo, kde by mohl být problém? Když nainstaluju driver ručně, tak vše tiskne OK, ale já tam potřebuji nainstalovat z určitých důvodů ten full pack.

Díky moc.

Jako tohle?

The Full Feature Software and driver solution is the complete software solution intended for users who want more than just a basic driver.

IMPORTANT NOTES
For Windows XP Starter Edition, Windows Vista Starter Edition and Windows 7 Starter Edition
Is supported for USB only

Jo to je ono, ale ten popis mi nedává smysl právě, protože za prvé je tam možnost instalace po síti, takže for USB connections only si protiřečí a hlavně, na dalších 2 PC v síti to je normálně nainstalované...