Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video sa stopne v čase a načitava sa

ahoj, mam taky problem že ked pozeram video na youtube, tak sa mi zastavi a načitava sa,potom ma to prenesie na nižžiu kvalitu tak že mam 1080p a zrazu po načitavani mam 480p a ked si to nastavim na 1080p tak sa mi to načitava dlho + k tomu že ked mam velku obrazovku tak mam čierne pozadie a ikonu načitavania a ked to zmenšim do normalu tak sa mi to načitava na bielom pozadi

Ahoj, urob si test internetu. Podobne to mám aj ja, ale na mobile. Ohľadne tej obrazovky, že ju máš čiernu, to robí aj mne. Takže to je zrejme normálne. A video sa prepne z 1080p do 480p automaticky, aby si nemusel toľko čakať. Vzniká to teda zrejme v internete, že nestíha. Buď treba počkať alebo kontaktovať svojho dodávateľa internetu. Skús taktiež iný prehliadač, či ti to bude robiť aj na druhom. Nepíšeš v podstate žiadne info. Či používaš Wi-Fi, alebo si napojený cez kábel.

Čemu se divíš? Teď jsem si stáhnul jede náhodný videoklip z youtube, bitrate má 1525 kbps bez audia, audio má dejme tomu 100 - 200 kbps... Úplně v pohodě na normální 1080p na youtube rychlost připojení 6 Mbps stačí. I proto, že prohlížeč video buferuje, mně třeba teď kolem minuty a půl, takže i kdyby tam měl nějaké výkyvy.
Otázka je, jestli třeba není jiná trasa od něj na youtube a tam je menší rychlost a pod. Ale to nic nemění na tom, že by na youtube na normální 1080p mělo 6 Mbps bohatě stačit.