Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť pro hospodu a dům

Dobrý den, mám připojení z domu na internet přes 5Ghz síť a z 5Ghz krabičky jsou připojeny 2 routry (1dům a 2hospoda) a ve 2 se i po resetu nastavení lze připojit jen pár zařízení které jsou připojeny na router adresu 10.10.10.1 (5Ghz krabička) a ostatní které nefungují se připojí na adresu routeru s wifi 192.168.1.1 ale ty nefungují... Není náhodou chyba v DHCP? Nevíte prosím někdo co s tím? Předem děkuji za odpověď.

Niektoré krabičky majú omedzený počet klientov ktoré dokážu obsluhovať. Bolo by vhodné napísať model tej "čarovnej krabičky"... Druhá vec je tá nezmyselná IP, ktorá takmer určite nie je 10.10.10.1, až sa pripojíte nejakým počítačom na tú 10.10.10.1 tak sem dajte výpis z príkazu

ipconfig -all