Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení IP kamery iVMS 4200

Ahoj,neporadil by jste mě prosím někdo jak nastavit vzdálenou IP kameru?Již to běželo ale nejak to spadlo a já nyní nevím jak to nastavit.díky moc.zasílám screen.
tohle jsou udaje od admina který mě to dříve nastavil ,ale nyní již ho nemohu zkontaktovat.

Údaje do iVMS:
IP/domain: 62.44.4.89
Uživatel : admin
Heslo: *******
Port ivms: 8000
Port web 80

Jméno: anakonda

Heslo: ***********

Jen mamlas bude psát hesla do veřejného fóra!

Heslo navíc už neplatí. Buď sis jej změnil, nebo ti jej změnil nějaký dobrák.

Upřímně, takovou naivitu a hloupost jsem už dlouho neviděl.

Edit: jinak kamera normálně funguje, jen ji už asi spravuje někdo jiný.

Nemusel keby si cital s pochopenim.
Ja som ti sem vlozil navod, ty si povedal, ze si to podla neho skusal a nejde to...ale co sakra nejde? Moznosti ak si dobre spominam na reset hesla mas 3...skusal si vsetky? Ak ano, na ktorom kroku z navodu si zlyhal?
Ja nevravim, ze Hik ma super sposob na reset hesla, maju tam pekny vopruz, ale povedat nam to som skusal a nejde to je zufalo malo informacii.
Takze toto nie je o jazykovej bariere, toto je o tom, ze ty si zavolal do servisu a povedal si, ze si si skusil opravit auto podla navodu, ale nejde...a teraz cakas od servisaka, ze ti povie do telefonu co si robil zle.

Mas tam jasne dole napisane, ze login alebo password je zle, cize nemas spravne prihlasovacie udaje. Reset hesla sa bohuzial robi v spolupraci s podporou Hiku. Vygeneruju ti token a ten musis tusim do 24h pouzit. Hik mal uz v minulosi par bezpecnostnych problemov, a preto o asi maju takto (idiotsky) riesene. Preto nemam rad Hik;o).