Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak načíst IP adresu s portem 33899?

Dobrý den,

Byl jsem odkázán, abych se přihlásil na IP adresu končící :33899.

Žádný prohlížeč to ale nebere. Pak jsem si vzpomněl, že jsem se přihlašoval na jinou IP adresu končící :8888 a to podporoval pouze Internet Explorer.

Bohužel, Internet Explorer mi nabídl povolení nějakého doplňku, který jsem omylem zakázal a znova se to už neobjevilo a název si nepamatuji

I když jsem Internet Explorer resetoval, tak to nemělo vliv. A teď už je kolega pryč, takže už mi neodpoví.

Prosím Vás o radu. Na internetu jsem port našel, ale žádné rozšíření pro jeho podporu.

Děkuji

Nebo normalne nastavit server aby misto na obligatnich 80/443 poslouchal (i) na ponekud nezvykle 33899

Prace na par sekund - ted jsem si to zkusil, normalne to funguje, redirektovani netreba (i kdyz prez redirect to samozrejme jde taky, ale i tak by to delal spravce serveru, nebo nejakeho NATu po ceste, nikoli uzivatel stranky)

Vážně se mi nechce věřit, že bys dostal informace stylem:
Taky máš nějaké údaje, za týden nám poreferuješ, co jsi zjistil.

Tak snad má ten server k něčemu sloužit, když chtějí, abys je naučil to používat. Určitě mají i nějaké potřeby, něco pro ně bude důležitější a něco méně.

Je potrebne vediet co na tom porte ma bezat a v akom protokole. Ak to budeme vediet, mozeme poradit aky program je potrebne pouzit. Web prehliadacom sa na vzdialenu plochu nepripojime, neni to html, ktoremu web prehliadac rozumie.

Toto je rada k veci, k tomu neznamemu NVRku, kde su forwardovane nezname porty, ktore smeruju na nezname porty NVRka sa totizto inak ani vyjadrit neda.
Podla chabeho popisu na ake som vsak ja osobne u Michala uz zvyknuty je 33899 pradepodobne smerovana na webovy port NVRka/kamery a prehliadac mu ponukol moznost instalovania pluginu, ktoru on odmietol.
Na druhej strane nam sem pastol prihlasovacky z RDP, takze podla mojej logiky na 33899 bezi terminalovy server a nie kamera.
Riesenim je bud sa do toho nemontovat, alebo si o tom nieco precitat, ci dodat viacej informacii, inak tu potom vsetci len vestime a neradime.

Podla chabeho popisu...

Chápu, že se neumím pořádně vyjadřovat, ale tady je problém, že nemůžu říct další informace, protože nic víc nevím.

To NVRko jsem použil pouze jako příklad. Ale, tam mi bylo řečeno, že běží jenom s rozšířením, které podporuje pouze ie. Když jsem zadal ip, zobrazil se formulář, přihlásil jsem se, zobrazila se tabulka 16 kamer, které pochopitelně nic neukazovaly, dokud jsem rozšíření nenainstaloval.

Jenže, je třeba dodat, že zmíněný formulář se zobrazil a přihlášení fungovalo v jakémkoliv prohlížeči. Ve výsledku to pochopitelně běželo pouze v ie, ale formulář fungoval vždy.

Tady se však nezobrazí nic. A ani nevím, jestli nejde ve skutečnosti o vzdálenou plochu.

ie mi sice nabídl rozšíření, které jsem bohužel automaticky zavřel. Ale už jsem ho dvakrát resetoval pomocí tohoto návodu

Ale nic to znova nezobrazí, což nedává smysl.

PS. Kolega to zřejmě včera napsal na rychlo na poslední chvíli a bohužel jsem neměl čas se ho zeptat na další informace. Navíc, s tímto serverem jsem nikdy nepracoval, takže nic o něm nevím.

Budes musiet pockat na kolegu, alebo zohnat na neho telefon a opytat sa ho priamo. Bez dalsich informacii tazko davat informacie o niecom co vlastne ani nevieme co to je, k comu to je, co sa tym ovlada a tak. My sme mali napriklad v praci dochadzkovy system. Tiez sa zobrazil na zaciatku formular.

Keď sa ti zobrazila chyba "You must change your password before logging on the first time", tak to znamená, že sa máš naozaj pripojiť cez vzdialenú plochu, len si musíš predtým zmeniť heslo.

Takže buď povedz tomu, kto ti dal prístup, že sa ti tam zobrazila táto chyba, alebo môžeš vyskúšať zložitejší postup pre zmenu hesla, ktorý je popísaný napríklad tu: Forced password change at next logon and RDP