Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K čemu je HD front panel u zvukovky

Zdravím,k čemu slouží u interní zvukové karty Front panel HD audio header?...a jak se to připojuje u zvukové karty jsem žádný kabel na připojení nedostal a v návodu bylo napsano connet front panel header,mám zvukovku v PCE slotu když se připojí na tenhle přední panel bude hrát nějak lépe nebo naco to je díky za odpověd.

K tomu abys mohl připojit konektroy vepředu na bedně. TAkže kabel máš v bedně. A protože existují dva odlišné způsoby zapojení pinů v tom propojovacím kabelu, je potřeba vědět, jestli je bedna zapojená podle standardu AC97 (starší bedny) nebo HD Audio (všechny nové bedny).