Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD správná patice

Dobrý den mam otázku , jde vyměnit procesor AMD athom(tm) X4 860K Quad Core za AMD FX, za lepší, AMD FX-Series FX 8300 Socket AM3 ?????
grafika: Nvidia Get Force 1500 ti 4gb
zdroj: 500W
zakladní deska: Gigabite F2A68HM-S1
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

I kdyby sehnal, tak upgrade na FX už dnes moc nemá význam, na současné požadavky už je to na zenitu. Synek to v PC má, použitelný to je, ale cíleně si to pořizovat už ne. Bohužel, dnes už se jede na pamětech DDR4, což upgrade trochu prodražuje. Dřív stačilo vyměnit jen desku a procesor, teď to chce přihodit pár stokorun na paměti.