Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přechod na W10 Pro + VirtualBox

Ahoj borci,

uvažuji, že přejdu z W7 na W10. Tady na poradně v nějakém tématu někdo postnul tento obchod:

https://www.winkey.cz/win10/windows-10-pro-oem/

Za kilo bych ty Windows 10 koupil, pravděpodobně mi pošlou jen klíč, kde potom stáhnu instalační soubor (ISO) W10 Pro? A druhá otázka zní, můžu si W10 nainstalovat do virtuální mašiny (VirtualBox), odzkoušet si různé nastavení, úpravy a potom nainstalovat normálně, když to je OEM?

Díky Brtníku. SSD mám, 256GB, zatím mi to stačilo, mám zaplněných cca 50%, zbytek (zálohu OS, data: fotky, dokumenty, hudbu) mám na 3TB WD Red, který mám rozdělený na 4 oddíly. Každopádně si vyzkouším W10 ve virtuálu a pak se rozhodnu co s tím dále. Ještě jednou díky.