Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada, Vysoká škola

Zdravičko, neviem či to sem patrí, ale výstižnejšiu kategóriu som tu nenašiel, tak sa chcem spýtať, vy ktorý mate zasebou štúdium vysokej školy v oblasti grafika, je to niečo do čoho by som sa aj ja, ako laik, niekdo kdo o grafike nevie nič, kresliť tak isto nevie, vedel prihlásiť? Samotná grafika mi prijde ako veľmi zaujímavá a perspektívna práca.

Za všetky odpovede dakujem vopred,
Patres.

Pokud neumíš kreslit, tak na grafika zapomeň.
Zjisti si, jak se dělají třeba postavičky do her (včetně příšer) - napřed skica, teprve pak se to hodí do počítače. Takže výtvarný talent a kreativní myšlení jsou vcelku podstatný dovednosti.
No a pokud chceš jít na studium grafiky a dosud ještě nic neumíš, tak na to zapomeň ještě rychleji - škola je od toho, aby ti ukázala cestu, ne tě naučila všechno od základů.