Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omylem jsem odstranil video z mobilu, které bylo přes USB připojeno k PC

Dobrý den, mám takovou zvláštní otázku.
Svůj telefon (Huawei) jsem připojil přes USB k PC. Následně jsem v PC promazával fotky z mobilu a omylem jsem vymazal i jedno video. Nevíte kde bych jej mohl znovu najít? Smazal jsem ho ve win 10 klávesou delete. Myslel jsem, že bude v koši v PC, ale tam není. Je nějaká možnost jak jej obnovit? V PC se moc nevyznám, tak se předem omlouvám za hloupý dotaz..
Děkuji za reakce

Synchronizaci do Google Fotek mas zaplou? Pokud ano, muzes zkusit dohledat na https://photos.google.com/ prihlas se stejnym Gmail uctem jako jsi prihlasen v telefonu.
Predpokladam ale ze toto zapnute nemas... takze pouceni pro priste ze data pouze v zarizeni = zadna data. Zapni synchronizaci fotek a vseho co lze s Google, napr. kontakty, nastav Gmail jako vychozi umisteni kontaktu ;-)