Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WhatsApp

Zdraví Vás.
Mam nainstalovane na telefonu, v počitači i notasu.
Posmolil se mi telefon a jdu ho zitra reklamovat, tedy budu muset ho dat do tovarního nastavení.
Jak na to, abych při dalši instalaci měl stejný učet?

V nastavení - učty - je žádost o informace o učtu, ale napsalo mi to, že vypis bude až 2.srpna.

Netuším ako presne funguje WhatsApp, ale mám dojem, že je zviazaná s telefónnym číslom, takže ak vymeníš mobil, dáš ho továrenského nastavenia, ale budeš používať to isté číslo, tak o nič neprídeš a budeš mať "stejný" účet.

Podivej se do licence, co ti povoluje a co ne. Me napriklad povoluje programy nejen rozkopirovat na vsechna zarizeni, ale i treba rozdavat lidem na potkani a nebo se v nich hrabat a upravit si je po libosti. Ale ruzne programy (a tedy i appky) muzou mit ruzne licence a tak zalezi na tom, jakou konkretni licenci u tech kontretnich appek mas zrovna ty.