Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s ovladači grafiky

Dobrý den. Při každé aktualizaci ovládačů grafiky rx 570 dojde k chybě buď atikmdag nebo problikne monitor a nedetekuje další signal a je vypnutý nebo se objeví fialová obrazovka s pruhy. Grafika je 4 měsíce stará, už jednou byla na reklamaci kvůli zkratu a tohle blbne už od té doby kdy jsem jí kupoval. Vždycky pomůže odinstalovat všechny soubory a nainstalovat jí ovladače úplně od začátku.

Win 10
Msi a320m pro-vd/s
Ryzen 3 2200g
Asus rx 570 4gb
8gb RAM

Zostaň pri funkčných ovládačoch grafiky v prípade, ak nie je poškodený HW. Znovu reklamuj PC s GK s novými ovladačmi, aby videli problém.

Ak si polápal svoju mašinu z dielov z e-shopu, máš smolu. Reklamuj poštou GK so sprievodným listom na ktorom bude link odkiaľ si ťahal ovladač a ako bonus spolu s priloženým problémovým ovladačom GK, napríklad napálený na cd-nosiči.