Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se sám restartuje

Zdravím, před pár dny mi došel notebook z reklamace (měnili swap lcd panel) a od té doby se mi sám od sebe jednou za čas restartuje (po zapnutí min. 1x, při neaktivitě cca3 min. to samé). Dále se mi ve správci úloh zobrazuje už jen když pustím chrom stav zatížení 100%. Už jsem vyzkoušel snad vše možné i reinstalaci. Máte někdo zkušenosti s takovým problémem? Myslíte že mohli být v servisu tak šikovní a třeba při opravě něco dalšího poškodit? Za každou radu moc díky :)

kdyby byl ten krám tak trochu upečený, padal by i dřív. proto mě zajímalo, jak k potřebě měnit displej samo od sebe došlo.
toto jsou výkonné střeva nacpané do 15" těla, což bude vždy způsobovat problémy s chlazením.
ta věc má více větráků a je možné, že při montáži displeje skřípli vodič do vrtule nebo něco prohnuli jinak. přitom si nevšimli, že notebuk například prošlápla kobyla (proto původně návrh na záložní repas)
servis aspoň bude mít důvod zjistit, jestli je to jejich práce nebo skrytá vada už od první poruchy s displejem.

mi osobně přijde kategorie herních notebooků směšná a zhruba stejně užitečná jako hodinky s vodotryskem. ale zaplacené to už je, záruka běží, ať si s tím lámou hlavu někde v opravně hraček.