Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava +/- 40 000 Kč

Dobrý den/Ahoj,

mohu Vás požádat o zkontrolování této PC sestavy?
https://www.alza.cz/Order1.htm?list=1#shared=1&sel=45287077

Jde mi o to, zda je vše spolu komatibilní a zda jsou jednotlivé komponenty tohoto PC vhodné do sestavy.

PC bude sloužit k občasnému hraní her (full HD 1080p), sledování filmů atd..
Nemám v plánu taktovat, proto jsem zvolil tuto kombinaci HW.

Předem děkuji za různé postřehy, doporučení a tipy.

Sestava je OK, celkom až hodne dobre postavaná... Akurát si myslím že v prípade AMD Ryzen to pomer cena/výkon bol lepší. Inak ale celkovo OK. Vybrali ste kompatibilné a aj hodne kvalitné komponenty. Možno ešte SSD bych šel do Crucial MX500

V dnešní době bych stavěl na Ryzenu, Intel nemá snad žádný smysl. Také bych malinko připlatil na g. kartě a vzal nějakou lepší verzi než Ventus, což je sic nejlevnější, ale také nejhlučnější a nejhorší (ten chladič stojí za ...)