Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu vložit tax ID

Dobrý den, vyskytl se mi problém nejsem v Americe tudíž nemůžu zadat tax ID a jedna stránka to po mě vyžaduje (je to americka stránka). Potřebuji to tam zadat ale nevím co nevíte někdo nějakou radu?

Třeba je ta stránka, respektive ona služba či obchod, určena jen pro Američany a lidi s povolením vykonávat na území USA výdělečnou činnost či pracovat. Být (dlouhodobě, legálně) v Americe neznamená ještě, že automaticky máš "daňové číslo".