Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šestimístný ověřovací kód pro obnovení IPHONE 7, který přijde na zablokovaný IPHONE 7?

Nechal jsem si měnit displej u mého IPHONU 7 a po výměně se mi na obrazovce objevila hláška "Iphone je uzamčený - připojit k Itunes" - Předpokládal jsem tedy, že se stačí připojit k itunes na mém notebooku (ne MACu), přihlásit se na Itunes, synchronizovat Iphone s itunes a zadat obnovu továrního nastavení ...

ale k mému překvapení mě APPLE asi trochu "trollí", protože po zadání všech ID přihlašovacích údajů a správného hesla, mě žádá o zadání šestimístného kódu, který mi (světe div se!) poslal právě na ten zablokovaný telefon, který se snažím rozchodit a kam se nemůžu dostat (a logicky získat onen kód) :D

Máte někdo s podobnou situací zkušenosti, nebo radu jak to vyřešit?

Zapeklitá, prekérna situácia predstavujú tieto americké, kapitaľistické, zahnívajúce vynálezy v podobe rozkošných, prťavých iphonov, smradphonov.

Osobne, ako každý normálny človek, používam klasický tlačídlový telefón určený výhradne k telefonovaniu.

Na šaškovanie po nete mám pred sebou na stole normálny monitor počítača pripojeného modemom k netu, ku ktorému si v kľude, v pohode, pohodlne sadnem a nerušene internetújem, mailujem, surfujem po americkej, kapitaľistickej sieti zderského, protisociaľistického Internetu, plného imperialistických nástrah, konzumného, dekadentného, západného života plného pôžičiek, amerických prostitútok, amerických drôg, vykorisťovania človeka človekom, pred ktorými nás varovali svojou statočnou, poctivou prevýchovou zľatí eštébáci a VŠ vzdeľaní, miľovaní intelektuáli komunisti, ktorí ako jediní si zaslúžia viesť a zakladať prosperujúcu štátostranu v krajinách V4 so sovietskou, plánovanou tržnou ekonomikou megazlodejov, od deseti k pěti.

Osobne, ako každý normálny človek, používam klasický tlačídlový telefón určený výhradne k telefonovaniu.

Stačilo napsat jen toto,ostatní politické kecy jsou tady naprosto zbytečné a děláš ze sebe jen šaška.Zkus to třeba na Zpovědnici,tam je podobných exotů víc.