Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Undervolting-i5 3570k

Dobrý večer všem přeji. Mám dotaz ohledně undervoltingu u procesoru i5 3570k. Je undervolting bezpečná cesta ke snížení teploty? Při hraní FIFA 19 se teplota procesoru pohybuje kolem 51 stupňů Celsia. Prý je na undervolting dobrý program Intel Xtreme tuning Utility.

Ve hře to někdy při před zápasové cutsceně vystoupá na 60 stupňů a procesor je vytížený na 100% na všech jádrech. Je to nějáká chyba hry? Při hraní je vytížení kolem 40% na všech jádrech a teploty do 50 stupňů Celsia.