Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VR Realita

Zdravim chtěl bych se zeptat jestli bych rozjel VR realitu(htc vive) na tenhle pc-
intel core i5 9400f coffee lake 2.9GHz 6 jader
NVIDIA GeForce RTX 2060 6144MB
SSD 1.000GB
Zdroj 600W
16GB ram
Předem děkuji za odpovědi
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Né nejsou spatné. HW je utahnes, jen by to chtelo trochu lepsi Hz pro CPU (nejlépe 3.5 -> 4Ghz bez turbo), jinak si zahrajes neboj.
VR mam vyzkousené i v kombinaci i5-9600K + 2060 coz je k tvé sestave tak nejbliz , prelouskal vsechny hry co jsem zkousel bez potreby OC. Mozna az na novejsi, prichozi hry + vysoké detaily by se hodilo CPU typu 6Core ale s + 12Th typu Intel i7 nebo Ryzen 3600.
* V dobe testu (prevazne hry steam) Steam VR nebyl jeste tak pro virtualni realitu optimizovan coz melo za dopad nestabilitu ve hrach, pad FPS, nebo vysoké vyuziti RAM (u spusteni VR her klidne vyskocila a zabrala az na 14Gb). Ale dnes je vetsina problému odstranena a podpora je znatelne lepsi.