Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej PC (odhad ceny)

Dobrý den,

Zvažuji prodej mého stolního PC, který už je pár několik let starší, ale něco jsem kupoval novější. Chtěl bych se zeptat, jestli by mi tu nějaký hodný, znalý človíček poradil, za kolik bych to mohl prodat, abych to zase moc nenadsadil a na druhou stranu neprodal pod cenou.

Komponenty: ASUSTEK CM6330 (socket LGA 1155)
CPU: Intel Core i5 3570k 3.4 GHz Ivy bridge 22mm
GPU: NVIDIA GFORCE GTX 1050 2 GB GDDR5 (MSI)
RAM: 12 GB DDR3 798 MHz
HDD: 2TB Seagate ST2000DM001
DVD vypalovací mechanika
Windows 8 64 bit.

Mám i podrobnější fotky, tak kdyby někdo přesně nevěděl, tak se na mě obraťte v mailu karlovsky@mujmail.cz.

Moc děkuji každému, kdo poradí. Je to starší rachotina, ale chtěl bych za to aspoň něco dostat a bojím se odhadnout.

Děkuji předem za případné názory. S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne, Vojtěch.

že by to byl tento krám?
https://pc.bazos.cz/inzerat/107733045/Prodej-stolniho-PC-stredni-tridy.php

je fajn, když dostaneš hotový složený pc a nemusíš nic přikupovat.
jenže mám pochybnosti o směsce tvé ramky. taky řadu hdd segate barracuda fak nemusím, jakkoli jiné seagate disky preferuju v našich průmyslových pc.
těch 7t. v inzerátu je proto nesmysl.

na živě ti píšou 6-7 když se najde takový hejl (nebo líný kupec, které mu stačí zapnout bednu).
od 6 níž by se dalo uvažovat - a já jsem ta kategorie líného kupce, který nechce moc řešit. což je u toho krámu problém. musel by být windows v ceně (aha w8, takže nic), abych moh dokoupit ssd a tvůj disk zformátovat a aktivovat oem w7, masochisti třeba w10.

pak to dopadne jak píšeš - investoval jsi do toho další díly, myslíš že to má lepší cenu, je to přitom k ničemu. spíš si to necháš a budeš to obdivovat zaprášené ve vitríně.