Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní PC do 35k

Dobrý den,
jsem like a vůbec tomu nerozumím, tak se chci zeptat tady, jestli by mi zde někdo nehodil pár herních PC sestav do 35k max (pouze za case).
Děkuji předem za návrhy a váš čas.

"like" nejste, možno tak "laik"... "like" možno dáte príspevku na FaceBooku když sa Vám páči.

35K pouze za Case? Myslíte za celý počítač, ne jen tu krabicu do ktorej sa pchajú ostatné súčiastky. Ale vrátane týchto súčiastok. Takže správne "len za sestavu, bez periférií".

Za 35K tu už bolo mnoho návrhov, preto poradna má https://pc.poradna.net/?search (vyhladávanie).