Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak hodně je u IPS panelů poznat BLB

Zdravím chtěl bych koupit IPS panel primárně na hraní akorát sem IPS nikdy neměl,libí se mi tento https://www.czc.cz/aoc-ag271qg-led-monitor-27/201931/produkt akorát se obávám toho Blacklight bleed ,dá se nějak odstranit nebo tím trpí každy IPs? Viz obrázek dole toje normální tohle u těchto monitorů že to podsvícení může být tak strašné?.

Téměř každé IPS má tuto chybu, avšak v naprosté většině případů to není ani zdaleka tak hrozné jako na přiloženém obrázku. Většinou to je jen malý kus v jednom rohu, který je navíc vidět jen když je celá část obrazovky černá (stává se minimálně).