Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel

Čím je způsobeno při přehrávání MP4 videa z notebooku propojeného do LG TV, že je zvuk velmi tichý?
Při přehrávání videa přímo z flashdisku je stupeň hlasitosti na TV na 12 a při propojení HDMI kabelem se musí dát na hlasitost 70.
Půjde to ně nějak nastavit v PC pod W10?

Čím je způsobeno při přehrávání MP4 videa z notebooku propojeného do LG TV, že je zvuk velmi tichý?

Z USB klice je ten film (zvuk) zpracovan televizí, pres HDMI je zpracovan v tvém notebooku tudiz pouzivas dve rozdilne HW zarízení ktere maji ten vystup jinak nastaven, zesílen etc
Ano, pod Windows to zesílit muzes (do jaké urovne zalezí od pouzitého chipu, karty audio, softwérovych omezeni)