Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P35 PRO z číny, nejde nastavení ani googleplay

Ahoj. Mam mobil z ciny p35 pro. Nevim proc, ale nedostanu se do nastaveni ani do google play.. Jak nebo co udelat? Rad bych zkusil tovarni nastaveni ale kdyz se nedotanu do nastaveni tak nevim jak. Dolni tlacitko domu to ma systemove v displayi. když dám nastavení nebo google play tak mam jen bílou obrazovku a nahoře napsáno třeba "Nastavení". restartoval a vypínal jsem to asi 10x, nepomohlo. Diky za rady

Hodne zarizeni s operacnim OpenSource systémem na jadre Android z Ciny legalne Google Play nepodporuje nebo jsou zapotreby nekteré Google sluzby aktivovat pres GSF ID.
* Tvé zarizeni ovsem neznam. Ale radeji bych si to tyto informace pred nakupem elektroniky z Ciny co maji Android v pripade ze chces vyuzivat sluzeb Google overil jako prvni.