Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde stahovat

Zdravím. Už nějakou dobu mi nejde stahovat pres prohlizec vubec nic. Pisnicky,filmy a tak... zkousel jsem vsechny IE,mozillu,google,operu a furt to pise tu samou chybu... pri vyhledavani viru doslo k chybe. Zkousel jsem hledat po netu ale nic nejako nepomohlo. Nema s tim nekdo zkusenosti? Jednou uz mi to psalo a neslo mi to stahovat, tak jsem odstranil nejaky rozsireni na googlu a slo to ale nevim jestli to bylo tim. Pak to ale zase zacalo...
Mam WIN7. Antivirus nemam.

Diky za rady.

Furt to nejde. Nic nejde stahnout.

Kazdopadne jsem zkousel z mobilu stahovat nekde jinde na wifi a prestalo mi to fungovat aji z mobilu. Vzdy mi to slo ale najednou nejde? Nejde stahovat z mobilu na moji nebo jiny wifi a to stejny NTB... to je nejaky divny...

Je to nejaky divny. Zkousel jsem to aji pres data ale nic. Stahuju a jakmile tam skoci 100%, tak to pise chybu, ze nastala proste chyba...

Nikdy jsem s tim nemel problem a ted najednou mi nic nejde a nikde. Pres data nic, na wifi nic, na jiny wifi nic, pres ntb ani mobil...

Neprobehla ocista.

A proč jsi to za tu dobu ještě nezkusil?::)Už se s tím matláš skoro čtvrt roku.
Ten AdwCleaner Ti radil lední brtník už 5.8.To je takový problém si ho stáhnout někde jinde na flashku?

Můžeš zkusit taky tohle:
1/To zpusobuje AV kontrola stazenych souboru.Treba ve FF lze toto vypnout pres about:config, u chrome se to musi zakazat v registrech win.Najdete klic HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesAttachments a hodnotu ScanWithAntiVirus REG_DWORD zmente ze 3 na 1
2/https://support.google.com/chrome/answer/2898334?hl=cs
https://support.microsoft.com/cs-cz/help/883260/information-about-the-attachment-manager-in-microsoft-windows
3/

Mam WIN7. Antivirus nemam.

Ve Win7 je ale Defender,zkus ho na chvilku vypnout a taky vypni Firewall.
4/hledej dál

A to myslíš že pomůže? Zkoušel jsem aji jiný mobil a když jsem se přihlásil na naší WiFi, tak to prostě nejde ani tak. Podle mě nějakej problém s routerem ale to je divný.
Dneska mám tu možnost si stáhnout teda cleaner na flešku ale jestli to není zbytečný

Jestli to pomůže,to nevím,musíš to vyzkoušet.Zkusil jsi něco z toho?Pokud to ale řešíš od srpna a nic jsi nezkusil,raději si někoho zavolej.Místo psaní dotazů jsi mohl dávno ten AdwCleaner stáhnout a spustit,zbytečné to není.Alespoň potvrdíš nebo vyloučíš jednu možnost.Tak zase za pár týdnů napiš,co dál.:-)
A stahovat soubory můžeš i bez prohlížeče přes ten FRD,jak jsem psal už 5.srpna.Ten jsi taky asi nezkoušel.

Napadá mě zkusit stáhnout nějaký soubor třeba v totalcommanderu (ani nevím, jestli double commander tu funkci má, ale u total comanderu to vím, protože jsem ji používal), ten si určitě antivirus nebude zkoušet volat (stačí vzít libovolnou URL souboru ke stažení a šoupnout ji do texťáku a ten totalcommanderu předhodit).
Pokud to zablokoval windows firewal nebo defender, měl by o tom alespoň teoreticky být nějaký záznam v něm, ale vím sám, že jsem kolikrát se nedobral příčiny proč se nějaký program nemůže dostat na síť (naposledy jsem to řešil u TV rekordéru, na jehož webové rozhraní jsem se mohl dostat jen lokálně, žádné výjimky nepomohly až právě vypnutí ohnivé zdi, ale to si můžu dovolit v lokální síti nepřipojené na internet, u počítače, co je na internetu bych to nikdy nedělal, notabene když je to jediná ochrana systému; prostě žádné hlášky, žádné záznamy, ale po vypnutí to fungovalo, tedy logicky to musel být on, kdo to zablokoval).

Psal že mu nejde stahovat, jak muže stahnout to co píšeš? Mě se ted dějě to samé. Jiné prohlížeče, odebrání antiviru ani změna nastavení nepomohla.Zajimalo by mě jestli se tomu člověku podařilo najít řešení

človeku neviem, ale mne odjakživa stačí IDM zároveň s integráciou doplnku do Firefox (lebo FF používam z čeľade browserov).

AV nebrať, pre W10 stačí Defender, aj to je z môjho objektívneho aspektu čistý šmejd, špiceľ, preto ho mám z ISO desiny načisto vykopaný, vyrazený ntLite.

Pre W10 bohate stačí nadstavba WFC, prípadne manuálne vyladený maďar; TinyWall s vlastným jadrom a vlastným, pravidelne aktualizovaným súborom Hosts. TinyWall si výrazne polepšil medzi ostatnými Firewallmi v jeho jednoduchosti ovládania. Po inštalácii síce blokuje ako pako bez oznámenia úplne všetko, čo mu príde pod paprče in/out, preto je nutné manuálne porty, IP adresy, SW, postupne povoľovať.

když se montuješ do starého tématu jen proto, abys připsal že ti nejde stahovat, je to informace k ničemu a zbytečné oživování mrtvoly.
normální člověk aspoň připíše, co se stalo že to přestalo stahovat.
jaké prohlížeče vlastně zkusil. třeba firefox umí vlastní síťové nastavení.
jaký antivir přesně stojí v cestě. a čemu říkáš odebrání antiviru - tipuju že nějaké klikání na ikonu vpravo dole.
zda byla instalace otestována antispywarem.