Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mazání temp

[b][/b]mám C disk 111 gb, nyní volných pouze 10,7 GB. Jak smazat tempy? - jsou zde asi nějaké věci z programu Pinnaccle - videostřižna
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Jo pinnacle, to dokáže zaplnit disk důkladně. To bych udělal z pinnacle (v roletce soubor je položka smazat dočasné soubory).
Já třeba na počítači, kde mám pinnacle (15) směřuju temp na ramdisk, ten se "maže" po vypnutí - nemusím se o to starat, ovšem pinnacle si dělá cache libovolně kam se mu zachce (přijde mi, že si vyhlédne disk s nejvíc místem a tam si ji udělá, ramdisk odmítá, přitom by na některé projekty stačil a bylo by to mnohonásobně rychlejší).