Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazane okna, texty, vše... :(

Ahoj hosi..mam problem a potrebuji poradit.. dnes jsem zapl pocitac a zjistil jsem ze cely windows mam rozmazany do stran ( texty, ikony, programy atd..) ..nevite nahodou cim to je a co by to mohlo zpusobit? Uz se mi tohle jendou stalo cca pred 3 mesici ale po RR pc se to ztratilo, ted rr nepomohl... zde je fotka v priloze pro nahled. Dekuji

windows mam rozmazany do stran

Nehrál jsi nějakou hru, která pro svůj běh změnila rozlišení a po ukončení to nevrátila zpátky?
Viz. brtník - zkontroluj si v nastavení grafické karty (Control Panel), jaké tam máš nastavené rozlišení monitoru.