Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena PC a stetupu ?

Zdravím,

Budu si kupovat novou herní mašinu + setup (spíše už je na cestě) a potřeboval bych se zeptat, za kolik by cca a jestli vůbec šel prodat starý setup ;)
PC a většina věcí kupovaná před 4 lety.
Děkuji za rozumné ceny ;)

Základní deska: MSI 970 GAMING
Procesor: AMD FX-6300
Grafická karta: MSI GTX 1060 Gaming X 6GB (kupována loni), mám i starou MSI GTX 750ti 2GB
RAM: Kingston 4x 4GB DDR3, 1 600MHz (loni dokup 2x 4GB)
Chladič: Cooler Master Hyper 103
HDD: Seagate Barracuda 1TB, 7200
SSD: WD Blue 3D NAND 250GB 2.5"
DVD mechanika: Samsung SH-224DB
Zdroj: Cooler Master Thunder 600W
Ventiláry: 3x Cooler Master sicklerFlow 120 Blue LED, 1x Cooler Master
Skrín: Zalman Z11

Hlavní monitor: ASUS VP247H Gaming 24"
Vedlejší monitor: BenQ GL2250HM 21.5"
Klávesnice: Connect IT CI-45, LED
Myš: SteelSeries Rival 300 Black
Podložka: SteelSeries QcK+
Reproduktory: Trust GXT 38, 2.1

Ahoj,
koukni se na aukru bazoši a jinde za kolik se věci dají prodat ber to jako průměr ne že nějaký lojza tam chce za graf kartu mění koukni na více nabídek a takhle dospěješ i k ceně ale něco podobného teď brácha prodal známému za 5litrů ale to byl kamarád uvidíš a pak sem dej vědět:-)