Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Polozamrzání" notebooku

Ahoj,

můj kamarád má poněkud specifický problém se svým notebookem. Jedná se o model GL503VD od Asusu. Shodli jsme se na tom, že problém bude nejlepší nahrát.

Zkoušeli jsme:
* reinstal Windowsů(problém je jak na verzi 18xx tak i na 19xx)
* update BIOSu

# Harddisky jsou oba(128+1000) otestovány přes HD tune, jsou ok.

# V nejbližší době otestujeme ramky memtestem.

Neměl jste někdo podobný problém? Byli bychom velice vděčni za řešení.

díky moc, při nejhorším půjde noťas na reklamaci

Nevypadá na HW problém, skôr ovladače, čipset, grafika.

Skus nejaké live distro x64 ISO Ubuntu z flešky, nabútovať mašinu pod RAM, uvidíš, ako si poradia ovladače Linuxu s HW. Obídeš tiež týmto spôsobom pevný disk.

Potom servis.