Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Asus X553M nejde zapnout

Ahoj, kou­pil jsem no­te­book asus x553m s tím, že si ho ne­chám opra­vit. Nejde za­pnout, pa­ní od kte­ré jsem ho ku­po­val ho údaj­ně ne­cha­la v zi­mě 4 dny v au­tě, pak ho do­nes­la do­mů za­po­ji­la do prou­du a už se ne­za­pl.Ne­ví ně­kdo co moh­lo ode­jít? Proud do zá­klad­ní des­ky jde a je tep­lá ale no­te­book je bez znám­ky ži­vo­ta.Dí­ky za ra­dy
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Ano do servisu bych ho nedával kdyby šel zapnout.Na internetu jsem našel nějaké návody co dělat, když se tohle stane ale nic z toho nefunguje.Jen jsem chtěl vědět zda s tím někdo nemá zkušenost a nezná nějaký způsob, pokud ne tak ho budu muset nechat opravit.Notebook jsem koupil za 200kč tak snad se oprava vyplatí.

Kemo,
koupe za 200kc to byla dobra,
muzes notes rozprodat na nahradni dily
orientacne
ram 200kc, hdd 500kc, lcd 700kc, zdroj 200 kc
Koukni na ebay zda do nej neprodavaji levne zakladni desku (do 1500kc),
tu bys mohl zkusit vymenit.