Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 10 min. A sekne

Ahoj?
Mam taky problém mam notebook asus a vzdy ked ho zapnem tak asi po zhruba 10-15 min. Sekne. A disk mi fachci na 100 % aj ked ho nemam zaplneni. Prosim poradte co stym dakujem
?

Asus ma mnoho notebookov, bolo by vhodnejsie napísať model nie len značku, aký máte operačný systém? V taskmanagery pozrite ktorý proces ten disk vytazuje... ale ak to uplne zamrzne, problem bude buď so systemom (možno overiť nabootovanin Live Linux) alebo sa prehrieva (skontrolovať teploty) , pripadne je vadny hardware.