Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nastartovat PC

Zdravím
Dneska jsem chtěl pustit stolní PC, ale střídavě v rozmezí cca 2 sekund zapínal a vypínal. Zkoušel jsem vyměnit zdroj, ale bez výsledku. Původní zdroj jsem vrátil zpět. Teď už PC sice na podruhé (poprvé jede cca 5 sekund a po dalším zapnutí už drží) zapne, ale není slyšet bip kod - jedno pípnutí a nic nenabíhá. HDD jede, ale dál nic. Monitor bez signálu. Vím, že je těžké takto radit na dálku, ale potřeboval bych aspoň poradit, kde by mohl být přibližně problém. Je to už hodně starý PC, tak nevím, jestli to má cenu nějak opravovat nebo koupit nový. Pokud by měla být vadná základovka, tak není co řešit.
Děkuji za případné reakce.

loading...

Nikto nevie čo máš za počítač, základnú dosku. Prestal isť z ničoho nič, alebo si niečo ... Vytiahni všetko okrem CPU a zdroja. Vyber CMOS baterku. Zapni. Nič ? Pri vypnutom PC
vráť postupne baterku, vga, ramky a medzitým zapínaj. Musíš ho donútiť pípať. Ak necekne, už o sebe nevie.