Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze updatovat BIOS

Ahoj.
Chtel jsem updatovat BIOS ale nejak to nejde.
Deska je Asus H87M PRO.
USB jsem naformatoval na FAT32...hodil tam soubor s biosem(.CAP)
V nastaveni jsem vypnul secure boot a boot jsem dal na other OS ale kdyz jdu do Asus EZ flash a pokusim se to spustit tak to napise: failed to securely load bios
Pritom vsechno mam jak ma byt...

Tak aktualizuj tvuj "Managment Engine" / MEI driver a nasledovne muzes provést Flash_BIOS pres OS (Windows) :
* Update Tools na stazeni : ZDE
[attachment.php]
Urcite mas spravnou verzi (zrejme 2102)pro tvoij zakladni desku ? Jestli ano:
- Nejdrive obnov vychozi nastaveni BIOS
- Zkus jiny port USB
- Zkus jiny klic USB

Jen malickost, mohl by jsi to spustit jako spravce ? Jestli mas Windows 10, zkus to (upresnit pres pravy klik) spustit jako pro Windows 7.
Pres USB rozhrani ti Flash_BIOS musi jit bez problému. Tam neni duvod proc by to neslo az na mozny nespravny port (*tvoje USB) nebo se nedokonci overeni integrace souboru, zde uvadis ze soubor je spravny a pro tvou zakladni desku.

*tvoje USB pouzit USB port s oznacenim BIOS FlashBack
[87650-port-flash-png]

V nastaveni jsem vypnul secure boot a boot jsem dal na other OS ale kdyz jdu do Asus EZ flash a pokusim se to spustit tak to napise: failed to securely

Nebootuj z toho USB, ale podivej se jestli je Flash polozka v BIOSu. Jen spust "BIOS + Flash" (polozka typu EZ flash utility etc)