Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde se přihlásit na účet googlu, špatně se načítajicí stánky FB a messengeru

Dobrý den,

už asi měsíc se mi stránka FB načítá, jak kdyby jste psali sloh ve Wordpadu a messenger se mě nenačte vůbec. Teď jsem narazil na další problém, že se nemůžu přihlásit na google ( tim pádem ani na youtube ani do gmailu) když dám přihlásit se na všech třech jmenovaných, tak při zadání mailu mi nejde odkliknout další a nic to prostě nedělá... ani když klikám na " zapomněli jste email ? " tak mě to taky nereaguje. všechny stránky jinak fungují,a le tyto prostě buď nefungují nebo jen z části a nebo se nemůžu přihlásit... vir bych mít žádný neměl, protože jsem to projel třemi antiviráky, vymazal jsem si cookies, historii a tak dále... a nic. nevíte někdo co by to mohlo být ? :( přikládám i fotky pro upřesnění problému.

vir bych mít žádný neměl, protože jsem to projel třemi antiviráky

ja tam teda vidím že máte minimálne 3 viry, odinstalujte je...

najmiesto neschopných antivirusov by bolo vhodnejšie použiť ADWCleaner a MBAM. (Antispyware / Antiadware a Antimalware)
skuste iný prohlížeč.
Skusil bych skontrolovať i nastavenie DNS. Skontroloval bych doplnky prehliadača.

používám jen jeden, když nepočítám defender. vim že není dobré mít více antiviráku současně v PC. já to jen zkoušel různými projet jestli nenajdou něco, co ten druhý nenašel. jinak DNS přepsat pomohlo, ale google stále nekomunikuje při přihlašování...

u fakabuku je vidět rozhozená stránka, tj. se ti nenačetly .css:
- bývá to způsobené buď tím, že něco přehnaně blokuješ (zkus jiný normální prohlížeč, v nejhorším nějaký zmetek od ms)
- nebo máš nastavený vadný dns, obvykle přebíraný od poskytovatele. zkus změnit dns na nějaké public: 1.1.1.1, 8.8.8.8, ...