Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabieha nové PC

Mám problém s novo poskladanou zostavou
nechce nabehnúť monitor a vypadá to že ani klávesnica nefunguje
nie je náhodou problém
1.nemám zapojený 8 pinový ATX power source connector(pretože na zdroji sa nenachádza konektor-ak je to potrebné budem musieť použiť redukciu)
http://www.biostar.com.tw/app/en-us/t-series/introd uction.php?S_ID=285#
zvetšite obrázok nachádza sa vpravo hore
2. Procesor Intel Core 2 Duo E8400 nie je podporovaný aktuálnou verziou biosu viď.
http://www.biostar.com.tw/app/en-us/t-series/cpu_su pport.php?S_ID=285

ledky na doske neukazujú žiadny error, ventilárory na doske a grafike tiež fungujú.
Inak boxovaný ventilátor vydáva zvuk ako 5 pokazených traktorov3-[

Vďaka zo pomoc

Základná doska BIOSTAR TP35D3-A7 Deluxe, intel P35, socket LGA775, ATX
Procesor Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz 6MB socket LGA775 FSB1333 box
Pamäť DDR3 2x1GB 240Pin Long-DIMM DDR3-1333 Unbuffer Non-ECC
Skrinka Midi ATX Eurocase MD-5302 450W čierna
Mechanika DVDRW LG GH-20LS15 SATA, LightScribe, SecurDisk bulk čierna
HDD 3.5" Seagate Barracuda 7200.11 500GB SATA2 7200rpm 32MB NCQ
Grafická karta ASUS ATI EAH4850 HTDI PCI-E2 512MB DDR3
FDD mechanika 3.5" Alps
starý monitor CRT Philips 109B5

Takže problém bude asi inde. pokial zapojím 4 pin konektor zo zdroja do 8 pinového tak sa zapne opet bez displeja a po asi 2 sekundách zachrčí 2x pípne vypne sa a znova sa zapne po 2 sekundách a takto sa to opakuje donekonečna skúsil som to len s jednou pametou ale je to to isté.
To michal2: nie je to tam napísané;-) vôbec(teda ak nie som slepý)