Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 30000

Dobrý den,

vybírám si notebook pro práci. Převážné pracuji v adobe programech Photoshop. Premiere, after effect, indesign, lightroom, ilustrator. Chtěl bych tedy něco výkonnějšího. Určitě bych chtěl kovovou konstrukci nejlépe celekov. A dost cestuji, takže nejlépe do 2kg. Displej 14-15,6. A to nejzásadnější cena musí být do 30 tisíc, asi je to nemožné... Ale chci zkusit ještě Vás.

Už jsem nějaké našel, ale moc se v tom nevyznám a vůbec nevím, jakou preferovat značku. Protože, jak jsem četl, moc se tu nelibí asus ani acer.

Předem děkuji za odpověď,

Petr.

14" displeje a fullhd - jsem už starší brtník a houby na to vidím.

jen příklad, osobně hp nemusím: teď jsem v práci nafasoval asi hp elitebook 840 g4 nebo g5, uvnitř nějaký ulv i5, jen s grafikou intel.
používám ho s externím monitorem, bez něj jen nouzově.
na baterku to vypadá na slušnou výdrž, ale ty vypsané sw možná budou chtít žravější grafiku.
https://notebook.cz/clanky/recenze-notebook/2018/hp-elitebook-840-g5

ale klidně jinou značku s podobnými střevy. výrobce moc neřeším s výjimkou aceru, ten je dobrý tak pro bulharský trh.