Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s monitorem

Dobrý den, potřebovala bych poradit s následujícím problémem. Z niceho nic jsem rano druhy den zapnula monitor litaly tam čáry přes obrazovku. Mam propojeni monitoru pres rgb vstup i vystup. Zkoušela jsem propojeni přes hdmi- hdmi kabel a nic (cerna obrazovka). Pak jsem to zkusila připojit s notebookem přes totožný hdmi kabel a monitor fungoval. Nevite co tomu je? Dekuji za odpoved.

Pokial monitor plne fungoval na inom nb, tak je zrejme v poriadku. Tie ciary, zmena farieb su casto vysledkom zlej kabelaze, kontaktu. No ak si skusal vymienat aj kabelaz, obavam sa ze bude problem v grafickej karte. Bolo by vhodne este vyskusat vymenit grafiky za inu, alebo ju zapojit do vstupu nad doske, cpu ak mas tu moznost a jedna sa o pc nie NB, aby si vedel identifikovat problem. Po pripade, aj ked je to asi hlupost, skus dat restor systemu na dobu ked fungovalo vsetko ok.