Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobiledit

Ahoj do noťasu,som si nainštaloval jeden soft vid vyššie.No a ponúklo mi aj možnosť ako chcem pripojiť mobil najprv asi operačný systém jablko,android...a potom ako chcem pripojiť svoj mobil či cez kábel,wifi,infra,bluetot.No a že čo sa tým myslí že cez wifi.To musím mať zap.wifi na svojom mobile,samozrejme aj v notebooku a ma pripojí.Tak tomu rozumiem.Akú možnosť vybrať,z ostatných mám na výber bluetot,kábel.Nie sú tma nejaké riziká ked sa pripojím cez wifi?Ďakujem

Ak potrebujes iba stahovat fotky, hudbu, doku, atd. cize zaklad, osobne ani nevidim dovod preco pouzivat podobnu appku ked mas app priamo od vyrobcu alebo ti OS najde sam telefon a vies subor vkladadt, editovat, mazat, stahovat.

Inak je smaozrejme najstabilnejsia a najrychlejsia forma kabel. Pokial teda nepotrebujes mat telefon k PC trvalo pripojeny vdaka uzamykaniu alebo inym veciam. V tom pripade aj BT nie je zla volba ak teda nemas este stare BT. A ohladom bezpecnosti, to uz musis vediet sam, ale uz len fakt ze stahujem nejaku app mimo vyrobcu pre pristup k datam telefonu samo o sebe nie je moc bezpecne ak uz teda chceme trvat na prehnanej bezpecnosti. :D