Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklý notebook

Dobrý den, na notebooku (Acer Aspire E1-531) mám 2 praskliny u tlačítka na vypínání, které kvůli tomu nemůžu pořádně stlačit. Zhoršují pokaždé co notebook otevřu/zavřu. Ta škvíra mezi počítačem a tou plastovou deskou je čím dál větší. Chtěl bych se zeptat, zda-li je možná výměna toho plastovýho rámu nebo jestli je marný s tím někam chodit. Díky za odpovědi

Co myslite, kolko stoja tie akoze plasty. 100 kacek ? :) Ja som nasiel v priemere 50 eur a viac. K tomu si pripocitajte cenu prace, dalsich min. 20-40 eur ak nie viac, kedze to nie je zalezitost 10 min. a kludne ste cez 2k. Jedine ze by nasiel pouzity.

A nevieme ake skusenosti ma osoba s rozoberanim notebooku, ak ziadne alebo min. rozhodne by som neradil vymienat si tuto cast sam, resp. rozoberat notebook vobec, snad okrem uzivatelskeho pristupu. Pri slabych skusenostiach to casto nekonci pekne.