Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojeni k internetu

Zdravim. Mám stolni PC a po přenesení do jiné místnosti a opětovnému připojení internetoveho kabelu internet nejede. Při každem zapnutí počitač najde novou síť (už jich je asi 10) ale k internetu se nepřipoji. Připojil se pouze 2x. Zkoušel jsem jiny kabel i vypnuti routeru ale nic. Jinak internet jede na dalsich zařízeních normálně. Nejsem zrovna znalec PC tak prosím o jednoduché odpovědi. Děkuji

Ten switch je zapojen celou dobu. Sem zapojen uplne stejne jako pred tim. Ze switche jde kabel primo do pocitace. Dale je na neho pripojena wifi a dalsi asi 2 pocitace. Celkem switch rozvadi internet do 3 pocitacu (vcetne meho) a do wifi routeru. Ted sem vyzkousel i pripojit do pocitace novou sitovou kartu ale zadna zmena. Switch je tp-link model tl-sf1005d. Uz sem zkousel i jiny switch a taky nic

switch jenom rozbočuje internetové připojení z nějakého routeru před ním.
pokud ty tvrdíš ze za ním + ještě do dalších pc, tak to (bez touteru před tím) nebude fungovat.
najdi pc kterým v té síti funguje internet, vypiš si jejich síťové připojení a z pozn.bloku ho foukni sem...
start - spustit - cmd.exe:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt