Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký dotykáč

Zdravím potreboval by som pomôcť s výberom mobilu, rozhodujem sa medzi huawei p30 lite, samshung galaxy A50 a Samsung galaxy A70. Potrebujem poradit ktory je z nich najlepší. Vopred Ďakujem za pomoc

odpovida cene, od nejlepsiho:

1. Samsung Galaxy A70
2. Huawei P30 lite
3. Samsung Galaxy A50

Pokud shanis "dotykac", ber ten nejlevnejsi i ten odvede sluzbu perfektne, osobne bych volil jeste neco levnejsiho, uz od 5.000 se daji od Huaweie (Honor) a Asusu koupit zajimave telefony.
Pokud shanis neco vykonneho na hry, tak urcite minimalne ten Samsung A70.

Ja mám Y6 2019 a úplne v pohode postačuje na vše... AAA hry na mobile stejně nehrávam. Už aj za 4000 aj menej sú v pohode fóny.
Ono drahé sa ani neoplatí kupovať pretože za rok až dva cena tých najdrahších spadne skoro na polovicu. Mobilom rýchlo rastie výkon, funkcionality pribúdajú, proste čo nad čím dnes žasneš čo hight end mobily majú, zajtra to už má každý mobil v low endu. Ako je pravda že trh a vývoj mobilov už začal spomaľovať, ale stále je hodně rychlý... neoplatí sa kupovať drahšie fóny.

Dneska uz asi ne s rostoucima cenama highendu, ale SGS4 za desitku drzi dodnes a doufam, ze jeste nejakou dobu bude, kdybych si kupoval lowend, tak uz mam dnes dalsi telefon a pomalu abych se rozhlizel po dalsim, takze se to urcite vyplatilo.