Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybné ovladače nebo elektrika?

Dobrý den, před týdnem jsem si sestavil pc, první den všechno šlo jak má, všechno jsem nainstaloval. Druhý den po zapnutí pc, se načítal systém přibližně 30 min. Ani po tak dlouhém načítání se nenačetl, tak jsem se rozhodl přeinstalovat win a problém stále přetrvávál. Dneska to už je sice lepší ale i tak se může načítat přes 10 min. Ještě jsem měl problém se zvukovovýma ovladačema, které měli nejnovější aktualizace ale stejně neviděli sluchátka v předních zdírkách a často kvůli tomu blbnul celý systém. Řešení bylo aktualizovat ovladače na High definition audio a poté restartovat. Tudíž se ptám mají tyto dvě věci něco společného?, a jestli je to možné odstranit tyhle 2 chyby aby PC jel tak jak má?
Děkuji za odpovědi

Sestava:
Lgt Win 10 Pro
Fortron HYPER M 600
Crucial Ballistix Sport LT Grey 16GB (2x8GB) DDR4 3000
ASRock B450M Steel Legend - AMD B450
Intel SSD 660p, M.2 - 1TB
AMD Ryzen 5 3600
GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC 6G, 6GB GDDR5

Ještě jsem měl problém se zvukovovýma ovladačema, které měli nejnovější aktualizace ale stejně neviděli sluchátka v předních zdírkách a často kvůli tomu blbnul celý systém.

- A mas ten "front / predni" AUDIO_panel zapojen do spravného portu "HD_AUDIO1" pro "Front Panel Audio Connector" na zakladni desce ?
- Port cislo 25 + musi byt i spravne nastaven / upresnen jako vystup v rozhrani BIOS :
* Popripade to nastaveni BIOS obnov, pres polozku "reset default".
[87670-kick-asrock-hd-port-png]