Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extra pomalý mall.cz

Ahojte,
mám problém s rychlostí mall.cz. Načítání homepage trvá krutě dlouho (10 - 30 sec), klik na jakoukoliv položku na stránce opět trvá 10 - 30 sec (točí se kolečko "M").
Desktop PC s Win10. Zkusil jsem FF, Chrome, Edge - všechno se to chová setjně. Notebook s Win7 jakbysmet.

I z mobilu (připojen přes wifi ke stejné LAN) je rychlost podobně ubohá. Stačí ale, abych na mobilu vypnul WiFi a jel přes LTE a rychlost je rázem v pořádku.

Takže je něco shnilého s "domácím Internetem". Mall.cz jsou ale jediné stránky, které blbnou. Všechny ostatní podobné eshopy jsou v pohodě, rychlost měřená různými online měřiči také (20Mbit down/2 Mbit up, ping cca 15ms).
tracert mall.cz mi dává velmi podobné výsledky, ať už jedu přes LTE nebo přes domácí Internet (liší se prakticky jen počáteční IP).

Zkusil jsem resetnout router do factory defaults - nepomohlo.

S kým tohle řešit? S mallem? S providerem? Nebo vás napadá ještě něco?

Děkuji.

přes lte máš jiného providera, jiné dns. když nastavíš na routeru nějaké public dns, není to lepší? 1.1.1.1, 8.8.8.8, ...

tak nic, zkusil jsem si to a mají pomalý přístup. asi se zase rusáci baví nějakým ddos, dělají to na různé větší servery prakticky neustále.
ale že to jde přes lte? že by jiné připojení z nixu?