Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc

Zdravím, plánuji upgradnout PC tak aby se zvládl pár her opravdu kvalitně, bez žádných dropů a podobně, bavíme se například o PUBG či CoD BO4. Žádné streamování v plánu nemám. Moje prozatímní sestava je: MSI Z97 PC Mate, Intel Core i5 4590, AMD Radeon R9 380 Series, 16GB DDR4. Co z toho by bylo vhodné vyměnit popřípadě za co, nejrozumnější by byla cesta výkon/cena, rozpočet cca do 15 000.

Díky předem za nápady

Jestli chceš dát ty prachy tak bych se držel tý GTX tahle není na ničem osraná (kovový backplate) stačí ale i ta levnější GB ,míň žere míň topí což je lepší volba k tomu PSU co je nic moc ,žravá Sapphir TDP-250 W vs GTX 1660 TDP-130 W je pěknej rozdíl za stejnej výkon,tj kdybys kupoval pak někdy novej PSU stačí ti v pohodě i 400W...