Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC

Zdravím, můžu poprosit o odhad ceny, za kterou můžu nabídnout následující PC ? i5 2400, amd rx560 4gb, 8 gb ddr3. Funguje dobře, i far cry 5 jsem hrál na 55 FPS. Chci jít do nového a lepšího PC.

Nevim jak se dneska prodávají použitá PC, když jsem zjistil, že v bazarech (růžovka, opletalka a spol) chtějí za staré (a zastaralé) šunky pomalu víc jak za nový, tak jsem to přestal využívat (o svém pokusu koupit nějaký monitor jsem už tady někdy psal, to bylo asi naposledy, co jsem se pokusil něco sehnat v pc bazaru). PC je už dneska spotřební elektro, takže ono to ani moc nemá smysl prodávat a kupovat po bazarech, asi jako všechnu dnešní elektroniku.
Na druhou stranu myslím, že za 6k je nějaká šance, už to že to je funkční komplet (předpokládám) a ne komponenty tomu dává jistou cenu a třeba si někdo to riziko oproti koupi nového vezme. Já od jisté doby mekupuju z druhé ruky nic tak choulostivého, maximálně tak nějaký socialistický šroubovák nebo kladivo, ale předměty současné doby na to nejsou stavěné.