Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem youtube videa

Proč se někdy místo youtube videa objeví nápis "This is alternative content." ? A co to znamená a co se s tím dá dělat?
Flash plyer mám. Zdroj video (adresa) je správně. Objevuje se mi to celkem často místo jakéhokoliv videa. Na youtube fungují dobře, jenom na jiných webech se mi místo některých videi objevuje tohle...
Díky za odpověď

Kdysi jsem se s necim podobnym setkal... nevim vsak, je-li to presne ono. Uzivatel mel plnou verzi Zonealarmu, a ten diky nastavenym restrikcim neumoznoval prehravat flash videa... (vzdy zmenil kod webove stranky)

Zkus zapatrat timto smerem.

PS: U tebe to vypada nahodne, tak se nevim...